BLIK dopłaca do wsparcia naszych zwierząt

Tak, to prawda, ale trzeba się śpieszyć, bo pula pieniędzy jest bardzo mała. Na wstępie dodam, że nie jest to post sponsorowany. Opowiem wam we wpisie, jak się zakochałam w płatnościach Blik i dlaczego, oraz dlaczego uwielbiam takie okazje?

Zacznijmy od tego, że mało płacę ogólnie w sieci, ale cenię sobie wygodę, jeszcze do niedawna nie miałam konta BLIK, to się zmieniło, gdy w pracy uruchomiliśmy nowe testowe płatności wersja Beta tylko dla Otwartych Klatek.

Dzięki szybkiemu wpisaniu tylko kodu i potwierdzeniu płatności na aplikacji w telefonie, darowizny są super szybkie i przyjemne.

Musiałam zainstalować w telefonie BLIK, aby przetestować tę funkcję i już z nim zostałam 🙂 Płacę teraz rachunki za telefon BLIKIEM, ostatnio nawet Krysia zapomniała karty na zakupy i zadzwoniła do mnie, ja podałam jej kod i tak zapłaciłam za wszytko, co kupowała, nie musiała wracać 5 km rowerem po kartę.

BLIK i Patronite, wesprzyj nas

Cenimy sobie wygodę i szanujemy swój czas, dlatego ja tak bardzo zakochałam się w płatnościach BLIK. Gdy dowiedziałam się, że BLIK w dodatku dopłaca autorom na Platformie Patronite 20% od wpłat patronów, to stwierdziłam, że ta marka robi to naprawdę dobrze.

płatności BLIK Patronite

To okazja, nasze zwierzęta mogą dostać wsparcie właściwie za darmo.

płatności BLIK Patronite

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze zwierzęta ze zwiększoną mocą, to zostań patronką, patronem Hodowli Słów, za pomocą płatności BLIK a 20% kwoty od BLIKA wpadnie na nasze konto.

doplaty BLIK

Wejdź na stronę: https://patronite.pl/hodowlaslow i dołącz już dziś!

Agnieszka
Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

Artykuły: 272

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.