Czego nie wiemy o jeżach?

Wydawało mi się, że jako osoba, ogólnie interesująca się zwierzętami wiem, co nieco na temat jeży. Jednak dopiero wymagająca opieka nad nimi uświadomiła mi i Krystynie, jak ciężko jest zadbać o życie jeża, w dodatku, gdy lokalny weterynarz, też nie bardzo zna się na dzikich zwierzętach.

Historia jeży skłoniła mnie to przeczytania książki Jeże. Najeżona kłopotami namiętność Hugh Warwicka,

Skontaktowania się z autorem i przejrzenia wszystkich możliwych opisów w Google i na grupach jeżowych, na temat pomocy, temu zagrożonemu gatunkowi. Jednak nadal czuję, że nie wiemy wszystkiego o jeżach i nie umiemy im pomóc. Posłuchaj naszego podkastu, w którym dzielimy się trudnościami związanymi z opieką nad jeżami.

Podrzucam też linki, które podał mi autor Hugh Warwick na temat jeży, z Brytyjskiej OrganizacjiSubskrypcja podcastu:

Wsparcie na Patronite:

Zostając patronką/em w serwisie Patronite pomagasz naszym podopiecznym, razem zmieniamy świat na lepszy, świat tych skrzywdzonych zwierząt

Mój profil znajdziesz pod adresemhttps://patronite.pl/hodowlaslow

Postaw nam kawę

Jeżeli wolisz nas wesprzeć jednorazową kwotą albo od czasu do czasu doraźnie, to możesz wesprzeć nas przez przysłowiową kawę.

Link do kawy znajduje się tuhttps://buycoffee.to/hodowlaslow

Zostań z nami w kontakcie:

Agnieszka
Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

Artykuły: 272

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.