Czy warto wspierać Hodowlę Słów na Patronite?

Nigdy nie marzyłam o zostaniu blogerką, do niedawna nawet nie wiedziałam, że cokolwiek mnie wciągnie w podcast, a jednak chęć rozwoju i szerzenia posiadanej wiedzy jest silniejsza, wiem, że nie zatrzymam się! Czy warto wesprzeć Hodowlę Słów na Patronite?

Chcę spełniać marzenia!

Mówią, że marzenia kosztują, owszem, najwięcej czasu, finanse jakoś zawsze się znajdą, ale czas to coś tak cennego, czego nie odzyskamy już nigdy. Moim marzeniem jest ten blog i praca dla zwierząt, samorozwój a co za tym idzie szczęście.

Minuty, godziny i lata poświęcam dla zwierząt, często zaniedbując dom i obowiązki partnerskie, na szczęście mam bardzo wyrozumiałą bliską mi osobę, która wierzy we mnie i pomaga mi się rozwijać, ale nawet Stephen King czasem musi wyczyścić klozet, jak sam pisał:

Jakże często mój zapał twórczy opada, gdy żona informuje mnie, że ubikacja właśnie się zapchała i chciałaby, bym ją przepchał.. ”Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika”. Stephen King.

Czy warto wspierać Hodowlę Słów na Patronite?
Ja podczas akcji ulicznej, STOP THE TRUCKS w Sopocie fot: Otwarte Klatki

Nie to, że czekam na muzę, czy na inspirację twórczą, ale czasem ciężko znaleźć chwilę. Staram się dzielić ten czas na równi.

Możemy być pisarzami, blogerami, influencerami, noblistami, jednak zawsze pozostaniemy tylko ludźmi, którzy mają coś w obowiązku.

  • Moim obowiązkiem jest mówienie, jak udało mi się żyć etycznie i inspirować tym innych
  • Dbanie o planetę, a także o zwierzęta te, na moim podwórku, nie tylko te w wielkich halach produkcyjnych.
  • Moim obowiązkiem jest walka o prawa zwierząt, niwelowanie cierpienia zwierząt ludzkich i tych nieludzkich,
  • Najważniejszym obowiązkiem, jest życie według obranej etycznej drogi i tego każdego dnia się trzymam.

Dlaczego ten blog istnieje?

Jednak to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie moich bliskich, mojej partnerki, nawet moich kolegów i koleżanek z pracy, którzy nie raz pomogli mi być jeszcze lepszą osobą.

Ten blog nie istniałby bez czytelników, którzy swoimi komentarzami dają mi znać, że czytają, że się podoba, jest dobrze, a czasami źle, że im pomogłam, że ich zdenerwowałam, że dałam do myślenia.

To Ty czytelniku, czytelniczko napędzasz mnie każdego dnia do pisania w momentach, gdy ja już nie mam siły, za to z całego serca Ci dziękuję.

Jest też jeszcze jedna grupa osób, które zaufały mi na tyle, by wesprzeć mnie finansowo na Patronite i to jest dla mnie zupełna magia. Nie mam takich słów, które wyraziłyby moją wdzięczność, przede wszystkim za to zaufanie i wiarę w to co robię.

Dziękuję ci: Joanno, Anno, Barbaro, Andrzeju, Orestesie, Justyno i Basiu!

To dzięki wam mój podcast jest na zupełnie nowym poziomie, swoim własnym hostingu gdzie nikt już nie ukradnie mi praw do nazwy, ale to też dzięki wam, ten podcast i blog nadal istnieją.

Czy warto wspierać Hodowlę Słów na Patronite?
https://www.podcast.calkiemnudnezycie.pl/

Dlatego chcę być transparentna, jak tylko się da i się spowiadać z tego co zrobiłam, z tego, na co wydaję pieniądze, dla was wszystkich przygotowałam zestawienie (moich patronów na bieżąco informuję w grupie wsparcia na Facebooku).

Na co wydaję pieniądze?

To są moje wydatki od grudnia, niektóre jak hosting, czy domena, są na rok, niektóre z nich były potrzebne tylko raz.

Domena 86,10
Szablon bloga100,14
Podcast hosting48,07
Certyfikat SSL121,77
Hosting295,20
Mikrofony640,00
Statyw300,00
Mixer 255,00
Zasilacz85,80
Mikrofon USB300
Kable do mikrofonu137,20
Pop up filtr 39,95
Lekcje emisji głosu120,00
Suma: 2529,23

Wpisałam tu tylko wydatki z części roku, ale tak naprawdę większość z nich istnieje od kwietnia 2015 roku, kiedy to powstał mój pierwszy wpis Weganizm to choroba na oficjalnej domenie Hodowla Słów. Wiele od tego czasu się zmieniło nie tylko na blogu, ale i w moim życiu i głowie.

Czy warto wspierać Hodowlę Słów na Patronite?
Mój profil na Patronite

Staram się teraz analizować wszelkie wydatki, odkładać pieniądze na zorganizowanie ostatnich potrzebnych mi sprzętów, marzy mi się studio podcastowe w moim pokoju, choćby z minimalnym wyciszeniem, ale wiecie o tym z mojego profilu na Patronite: https://patronite.pl/hodowlaslow.

Każdy może dołączyć do grona patronów i patronek i pomóc mi pomagać jeszcze bardziej!

Jak zostać Patronem?

  1. Znajdź konto Hodowli Słów na Patronite: https://patronite.pl/hodowlaslow
  2. Zarejestrujesz się i wybierzesz próg z kwotą wsparcia więcej tu: Jak dokonać płatności?
  3. Gratulacje, zostajesz Patronem, Patronką i współtwórcą tego bloga, podcastu a przede wszystkim, pomagasz mi pomagać!

Dokładna instrukcja dołączenia do grona patronów: https://patronite.pl/post/255/jedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik

Czy warto wspierać Hodowlę Słów na Patronite?

To chyba pytanie do moich patronów i patronek, ja ze swojej strony mogę obiecać, że będę uczyła się pisać lepiej i mówić lepiej, tak by ze swoim przekazem dotrzeć do jak największej liczby osób! Na dziś dzień wiem, że nie przestanę pisać ani nagrywać, za bardzo to kocham! Ciężej ze znalezieniem czasu, przy życiu na wsi, ale będę robiła wszystko, by być tu dla was, a przede wszystkim, aby być tu dla tych, których głos jest ledwo słyszalny, a Ciebie zapraszam do bycia częścią tego działania tu: https://patronite.pl/hodowlaslow

Agnieszka
Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

Artykuły: 272

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.