Podcast Całkiem Nudne Życie

Etyka

To temat bez którego nie byłoby Całkiem Nudnego Życia. Jest z nami obecna każdego dnia, pomaga nam kierować się wyborami. Chciałybyśmy opowiadać o niej w naszym podcaście. Nie dosłownie, pomiędzy wierszami

Zwierzęta

Miłość do zwierząt i chęć pomocy im jest zakorzeniona w nas od dziecka. Każdego dnia pochłania nas temat pomagania zwierzętom, szukamy efektywnych sposobów, ale także opiekujemy się naszymi adoptowanymi biedami.

Życie na wsi

Po przeprowadzce z miasta na wieś wiele się zmieniło. Etyczne wybory stały się cięższe, przybyło nam zwierząt, ale odnalazłyśmy też spokój i równowagę. Posłuchaj podcastu aby dowiedzieć się więcej.

Samorozwój

Rozwijanie siebie jest dla nas bardzo istotne, dzięki temu poznajemy się na nowo. Samorozwój pomaga nam też lepiej działać dla zwierząt.

Czy naprawdę jest tak nudno?

Opowiadamy ironicznie o całkiem nudnym życiu, ale z czasem okazuje się, że wcale ono takie nie jest. Historie z życia na wsi mają dla nas pouczający morał. Posłuchaj, a być może znajdziesz coś dla siebie.

Posłuchaj podcastu

Jak pomóc nam dotrzeć do większej ilości słuchaczy?

Chcemy pomóc większej ilości zwierząt, opowiadając o nich w naszym podcaście. Możesz nam pomóc do większej ilości osób, jak?

  • Zasubskrybuj nasz podcast np. na Spotify klikając obserwuj
  • Oceń nasz podcast, w Apple podcast jest możliwe dodanie review, to pomaga nam dotrzeć do większej ilości ludzi
  • Udostępniaj nasze odcinki!
  • Daj nam znać, co myślisz o każdym odcinku, albo co możemy jeszcze nagrać.