Our Location

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Czy jesteśmy Zero Waste?

W 6 odcinku Podcastu Hodowli Słów rozmawiamy z Panią Krysią o naszym życiu Zero Waste, poruszamy temat:

  • opakowań produktów spożywczych
  • życia Zero Waste na wsi
  • wielorazowych opakowań Zero Waste
  • kupowania na wagę
  • diety wegańskiej i spożycia mięsa
  • własnych, szytych worków
  • tęsknoty za produktami
  • wojen między Zero Waste’owcami a osobami na diecie roślinnej i  wiele innych

Czy jesteśmy Zero Waste? Czy może jednak Less Waste, wiele razy się nad tym zastanowiłyśmy, ale jedno jest pewne, dziś już znamy odpowiedź, ostatnie lata i przeprowadzka z miasta do wsi, nauczyła nas wiele, również, jak żyć skromniej i według nas lepiej.

Staramy się nie tylko mniej kupować w workach, ale także mniej marnować no i jeść sezonowo. Jeżeli uda nam się w tym roku zasadzić sporo warzyw, to na pewno ograniczymy wypady do sklepów.

Czy jesteśmy Zero WasteJeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj: Życie Zero Waste na wsi

Mam nadzieję, że spodoba Ci się ten odcinek, daj nam znać w komentarzach, być może nagramy kolejne o tym, jak radzić sobie z wyzwaniami życia wiejskiego oraz konsumpcją w dzisiejszych czasach.

Jeżeli podoba Ci się to, co robię i chcesz wesprzeć mój rozwój, zostań moją patronką, patronem:  https://patronite.pl/hodowlaslow 

Tworzę coraz więcej treści i bardzo ważne dla mnie stało się wsparcie patronów, chcę się rozwijać w nagrywaniu podcastów, a to niestety kosztuje, nie mówiąc o czasie, który poświęcam, na tworzenie podcastów i wpisów na bloga. Nie jest to jakiś must have, do przeżycia, ale miło wiedzieć, że mój poświęcony czas jest coś wart, w szczególności, że wykorzystuję to, co zostanie po pracy na rzecz zwierząt zawodowo.

Agnieszka
Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

Artykuły: 277

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.