Jak słuchać podcastu Całkiem Nudne Życie?

Wiem, że żyjemy w XXI wieku i pisanie takiego tekstu być może mija się z celem, ale wiem też, że jeszcze 2 lata temu nie wiedziałam jak i gdzie słuchać podcastów. Ba, nawet nie wiedziałam, ile ciekawych treści omija mnie na YouTube.

Nie każdy musi być technologicznie zorientowany, dlatego postaram się w prosty sposób opowiedzieć, jak najwygodniej słuchać podcastu Całkiem Nudne Życie.

Podcastów można słuchać na kilka sposobów, w domu na telewizorze, na komputerze, tablecie. Najpopularniejszą platformą jednak są chyba nasze telefony.

Najwięcej odcinków przesłuchaliście na telefonach z systemem Android, w aplikacji Spotify.

Jak słuchać podcastu Całkiem Nudne Życie?

Dla tych, co nie wiedzą, Spotify to aplikacja dająca dostęp do muzyki, podcastów po zalogowaniu się do platformy. Darmowa wersja jest przerywana reklamami, ale da się to zmieść.

Jak słuchać podcastu Całkiem Nudne Życie?

Podcasty na Spotify

Najpopularniejsze podcasty w Spotify, znajdziesz tu: https://open.spotify.com/genre/top-podcasts-page w ten sposób możesz ich słuchać na komputerze, laptopie lub tablecie. Możesz też pobrać aplikację Spotify na te urządzenia, ułatwi Ci ona wyszukiwanie podcastów i będzie zawsze przy tobie 🙂

Więcej o tym przeczytasz tu: https://antyweb.pl/podcasty-spotify

Na urządzeniach mobilnych (telefonach) możemy pobierać poszczególne odcinki podcastów i słuchać ich bez połączenia z siecią. Nasz podcast znajdziesz pod tym linkiem: https://open.spotify.com/show/3Gn4By97Et6q5ez9o4NiFH?si=08702e3776724d44

Podcasty na IOS

Jeżeli jesteś użytkownikiem/czką systemu IOS, to prawdopodobnie masz na swoim telefonie aplikację Podcasts. Tam z łatwością znajdziesz nasze odcinki. Link do naszego podcastu:https://podcasts.apple.com/pl/podcast/ca%C5%82kiem-nudne-%C5%BCycie-hodowla-s%C5%82%C3%B3w/id1497190033

Jeżeli nie logujesz się do żadnej z powyższych aplikacji, możesz pobrać na swój telefon, podobno najpopularniejszą aplikację do słuchania podcastów Podcast Addict, tam również będziesz mieć dostęp do wszystkich naszych odcinków, a także wszystkich innych podcastów.

Słuchanie z komputera i tabletu

I na koniec najważniejsze, jeżeli nic z powyższych rzeczy nie jest zrozumiałe, to zapraszam Cię na naszą oficjalną stronę podcastu Całkiem Nudne Życie: https://www.podcast.calkiemnudnezycie.pl/ . Tutaj bez logowania możesz słuchać każdego odcinka. Najłatwiejszy i najszybszy dostęp.

Jak słuchać podcastu Całkiem Nudne Życie?

Jak zostawić nam recenzję?

To tyle w skrócie. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę słuchania naszego podcastu. A jeżeli podoba Ci się, co nagrywamy, zostaw nam recenzję. Tu znajdziesz info jak zrobić to w aplikacji podcasts: https://support.apple.com/pl-pl/guide/podcasts/pod5facd9d70/mac.

Ocena podcastu w Spotify, jest możliwa tylko z telefonu. Wybierz nasz podcast i pod zdjęciem głównym znajdziesz ikonkę gwiazdek, tam możesz dodać swoją ocenę.

Jeżeli jesteś zalogowany na stronie Podchaser, to wybierz Rate podcast i zostaw nam kilka gwiazdek i komentarz.

Jak słuchać podcastu Całkiem Nudne Życie?

Jeżeli jednak nie podoba Ci się do końca to, co nagrywamy, napisz do nas. Nie ma nic lepszego niż konstruktywna krytyka, tylko tak nauczymy się, jak robić to lepiej. Mail do nas: info@calkiemnudnezycie.pl

Dlaczego Recenzje są dla nas ważne?

  • dzięki nim wiemy, że to, co robimy, komuś się podoba (uwierz, nie jesteśmy tego sprawdzić za bardzo w inny sposób)
  • pomagasz nam dotrzeć do szerszej publiczności, pozycjonując nasz podcast w Google
  • pomagasz ważnym treściom przebić się przez około 2 miliony podcastów (tak tyle ich istnieje na świecie ) i około 47 milionów odcinków.

Subskrypcja podcastu:

Wsparcie na Patronite:

Zostając patronką/em w serwisie Patronite pomagasz naszym podopiecznym, razem zmieniamy świat na lepszy, świat tych skrzywdzonych zwierząt

Mój profil znajdziesz pod adresemhttps://patronite.pl/hodowlaslow

Postaw nam kawę

Jeżeli wolisz nas wesprzeć jednorazową kwotą albo od czasu do czasu doraźnie, to możesz wesprzeć nas przez przysłowiową kawę.

Link do kawy znajduje się tuhttps://buycoffee.to/hodowlaslow

Zostań z nami w kontakcie:

Agnieszka
Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

Artykuły: 272

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.