Jak pomagać zwierzętom w czasach pandemii?

W tym odcinku goszczę u Ady Kosterkiewicz z bloga Rzeczovnik, opowiadam o hodowli przemysłowej, COVID- 19 i tym, jak możemy pomagać zwierzętom w tak ciężkich czasach. Więcej na blogu: https://calkiemnudnezycie.pl/dlaczego-nie-powinnismy-laczyc-tematu-hodowli-przemyslowej-z-covid-19/

Na samym początku rozwoju pandemii, dochodziły nas najstraszniejsze wieści zarówno o ludziach jak i o zwierzętach, pojawiały się nie do końca potwierdzone informacje o masowo porzucanych zwierzętach w Chinach, o zakażeniach domniemanych drogą pies – człowiek, a cała kara spadła na nietoperze, które nie do końca są winne tej pandemii, bo winni są głównie ludzie, którzy od wieków nie mogą się pohamować od zjadania mięsa nawet z tych najdzikszych zwierząt.

Jak pomagać zwierzętom w czasach pandemii?

Jak pomagać zwierzętom w czasach pandemii?

Myślę, że omawiane przeze mnie sposoby w tym podcaście, są ważne nie tylko w czasie pandemii, ale także każdego dnia, zwierzęta nie przestały cierpieć.


Photo by José Ignacio García Zajaczkowski on Unsplash

Agnieszka
Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

Artykuły: 272

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.